ŁÓDZ dobry ginekolog ?

Miejsce spotkań już nie tylko wirtualnych

Moderatorzy: iwcia:)*, Betucha

ŁÓDZ dobry ginekolog ?

Postautor: dalilazu » 21 marca 2005, o 16:41

Mam pytanie, wiem ,ze kompetentne grono kolezanek i kolegow mi pomoze i wskarze droge w ciemnosci :hymm:
Prosze, podajcie mi paru dobrych lekarzy ginekologów, endokrynologów i położników w Łodzi i okolicy (moze Bełchatów)! Bede bardzo wdzieczna, poniewaz jest to nowy teren dla mnie i nie trafiłam najlepiej do tej pory! Takich miłych i konkretnych, no sami wiecie, o co mi chodzi!

Pozdrawiam :przytul:
Ostatnio zmieniony 23 listopada 2006, o 10:27 przez dalilazu, łącznie zmieniany 4 razy
Obrazek

Obrazek
Synkowi rośnie towarzystwo do pokoju
mam Aniołka w niebiesiech - wrzesień 2004
dalilazu
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: Grydziu » 21 marca 2005, o 16:47

Hihihi, ja bez zmian polecam dr Jacka (nie Jana) Wilczyńskiego z CZMP...

przyjmuje prywatnie w swoim gabinecie VITA- MED, na ul. Leszczyńskiej..

wizyty, tylko po telefonicznym umówieniu się

I powiem tak: ja rodziłam u niego 2x, skierowałam do niego nasze forumowiczki: Trollkę, balbinke i ninę - zaciążyły i szczęśliwie urodziły....

a w ogóle , dokor jest miły , sympatyczny, raczej młody i jak niektóre twierdzą przystojny :pan zielony:
pzrede wszystkim jest bardzo, bardzo KOMPETENTNY
Grydziu "persona non grata"
Grydziu
Moderator
Moderator

Postautor: dalilazu » 22 marca 2005, o 09:48

Dziekuje Grydziu, to jest pewniak! Znalazlam namiary na VITA-MED na necie! A jesli jeszcze przystojn, no to nadmiar szczescia na raz!!!!
Obrazek

Obrazek
dalilazu
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: Grydziu » 22 marca 2005, o 13:21

tylko uważaj, bo są chyba 2 Vita-Med! To musi byc ten na Leszczynskiej, to sa okolice Matki Polki :)))

a dr Jacek naprawdę jest OK :)
Grydziu "persona non grata"
Grydziu
Moderator
Moderator

Postautor: dalilazu » 22 marca 2005, o 13:48

Masz racje, jest ich pare, jesli mozesz, podaj mi numery telefonu na priva, bede dzwonic i sie umawiac!
Obrazek

Obrazek
dalilazu
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: mela » 31 marca 2005, o 13:45

Tez mam pytanie o lodzkich lekarzy. Czy ktoras z Was leczyla sie moze u dr Niwalda? Jakie macie doswiadczenia?

Asia
Awatar użytkownika
mela
Gruba ryba
Gruba ryba

Dzieci: 3 wspaniałe dziewczynki

Postautor: anulka * » 1 kwietnia 2005, o 11:35

tak Asiu ja temat z dr.Niwaldem przerobiłam , i powiem ze trudno nazwac u niego leczeniem ...
Ja niestety jestem nastawiona negatywnie :ups:
Jedynie co mi zaproponawał to IUI lub in vitro .. powiem wiecej zrobił mi IUI bez posiewu , gdzie miałam z męzem straszne bakteriie , tragedia ..

Ania
Obrazek
anulka *
Bywam
Bywam

Postautor: mela » 1 kwietnia 2005, o 11:57

No to mnie nie pocieszylas Aniu. :(
Moj maz tez ostatnio stwierdzil, ze N. podchodzi do tematu bardzo schematycznie. Nazym znajomym zaproponowal dokladnie takie samo leczenie jak nam, a przeciez kazdy organizm jest inny.
Na ostatniej wizycie powiedzial, ze on juz z diagnoza skonczyl. Mamy sprobowac jeszcze 2-3 cykle z clo i jak nie wyjdzie, to on nie widzi innej drogi poza inseminacja. :hymm:
Nie wiem, co o tym myslec. Na razie tak jak radzilas przejade sie jutro na usg.
ObrazekObrazekObrazek

Mój Aniołek: 6tc (14.02.2007)
Awatar użytkownika
mela
Gruba ryba
Gruba ryba

Dzieci: 3 wspaniałe dziewczynki

Postautor: Anna Kowalczyk » 10 czerwca 2005, o 15:28

Jest babeczka na ul.Rudzkiej przy salonie Bursiak Volksvagen. Jest ona ginekologiem-endokrynologiem.koszt wizyty 50 zł. sama sie do niej wybieram
po wizycie powiem jak było
Pozytywnie nastawiona do życia
Obrazek
Awatar użytkownika
Anna Kowalczyk
Odwiedzam
Odwiedzam

Postautor: Anna Kowalczyk » 10 czerwca 2005, o 15:32

jeszcze jedna doktor która przychodzi mi na myśl to dr.Pajszczyk. Bardzo krzyczy jest niesamowicie stara ale ma zaciecie do tej roboty.Ginekologia i dzieci to jej zycie. Tylu pokoleniom już pomogła. Jest tzw.profesorem dochodzacym w szpitalu Madurowicza a przyjmuje prywatnie na Piotrkowskiej chyba 7
Ide do niej w czerwcu. Podstawa do rozmowy z nią są badania cytohormonalne, OB, morfologia, badanie czystości i spermogram bez tego wywala za drzwi :) :ryk:
Obrazek
Awatar użytkownika
Anna Kowalczyk
Odwiedzam
Odwiedzam

Postautor: Edzia » 21 czerwca 2005, o 09:52

Witam dziewczyny.
Mam ważne pytanie: Gdzie w Łodzi można zrobić badanie nasienia?? Mąż ma skierowanie. Będziemy mieszkali prawie przy dworcu Łódź Fabryczna i zależy mi żeby to było blisko. Mój wstydliwy mężuś zgodził się oddać chłopaczki do badania, ale jeśli to ja je zaniose !! Będziemy w Łodzi 1-5 lipca.
Tu gdzie mieszkamy nie ma laboratorium i ten wyjazd byłby dobra okazją. Namawiam go od pół roku i nie wiem kiedy będzie znowu taka okazja :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
[XII.2013*]
Awatar użytkownika
Edzia
Wszędobylski
Wszędobylski

Dzieci: Synek Daniel
Moja historia: Po 2 latach i miesiącu starań w 3 cyklu po HSG upragnione dwie kreski. Czas starań dłużył się niemiłosiernie a teraz nie pamiętam już żalu po każdej @. Starania o rodzeństwo:) [XII.2013*]6tc

Postautor: anulka * » 21 czerwca 2005, o 10:38

witam

moim zdaniem w C.Z.M.P. mozna zrobic szczególowe badanie nasienia włącznie z badniem test swim.Trzeba tam zadzwonic i umówic sie .Nasienie oddaje sie na miejscu , nie powinno sie dowozic nasienia.Koszt badania ok 50 zł .Ale naprawde warto tam zrobic te badania .

Pozdrawiam
Ania
Obrazek
anulka *
Bywam
Bywam

adresy

Postautor: Anna Kowalczyk » 22 czerwca 2005, o 00:09

adresy wysłałam ci na GG
Obrazek
Awatar użytkownika
Anna Kowalczyk
Odwiedzam
Odwiedzam

Postautor: Edzia » 23 czerwca 2005, o 09:23

Aniu Nic nie dostałam na GG. Czasami wiadomosci zanikają w sieci jak ktoś nie jest dostępny. Może daj mi je raz jeszcze na priv.
Dziękuję bardzo za odzew :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
[XII.2013*]
Awatar użytkownika
Edzia
Wszędobylski
Wszędobylski

Moja historia: Po 2 latach i miesiącu starań w 3 cyklu po HSG upragnione dwie kreski. Czas starań dłużył się niemiłosiernie a teraz nie pamiętam już żalu po każdej @. Starania o rodzeństwo:) [XII.2013*]6tc

...

Postautor: Anna Kowalczyk » 23 czerwca 2005, o 12:20

Najbliżej bedziesz miała do najlepszego labolatorium na Piotrkowskiej 17 telefon : 632-05-23 tam robią wszystkie badania łacznie z cytohormonami jako jedyni w Łodzi. Drugie labolatorium jest na Niemcewicza 24 telefon 682-27-73 , ale to daleko.
Buziaki
Obrazek
Awatar użytkownika
Anna Kowalczyk
Odwiedzam
Odwiedzam

Postautor: Edzia » 28 czerwca 2005, o 11:20

hmm Na mapie Łodzi przy Piotrkowskiej 17 znajduje się Urząd Pocztowy Łódź 8
Zadzwoniłam. Robia tam badanie nasiena za 30 zł. Bez zapisów. Materiał przyjmuja od 7-17.
Trzeba przynieśc w czymś szklanym. W czym ??
ObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek
[XII.2013*]
Awatar użytkownika
Edzia
Wszędobylski
Wszędobylski

Postautor: Anna Kowalczyk » 29 czerwca 2005, o 12:11

to jest brama przy urzędzie pocztowym. W podwórzu.
tanio i bardzo dobrze.
Dostaje sie specjalne wysteryliuzowane naczynko , ale ty chyba takiego nie zdobędziesz. Może wejdz do jakiegoś labolatorium u siebie w mieście i poproś o naczynko do próbek kału.
a jak nie znajdziesz to weź mały słoiczek,pojemniczek, koniecznie szklany,umyj spirytusem i później wygotuj albo tylko sparz wrzątkiem.
Pozdrawiam Anna
Obrazek
Awatar użytkownika
Anna Kowalczyk
Odwiedzam
Odwiedzam

Postautor: kasia77 » 26 marca 2006, o 14:54

witam.Szczerze polecam Doc.Jacka Wilczyńskiego!!Operował mnie w grudniu,ratując mój prawy jajnik(7cm torbiel),troche go uszczknął,ale ja bałam sie że go stracę.Gabinet na ul.Leszczyńskiej-osiedle obok CZMP.Wyszłam z gabinetu pozytywnie nastawiona.Teraz zaczynam starania ;) ;) Pozdrawiam ;)
TO BYŁA CHWILA.....następny Dzidziuś zamieszka już na CAŁE 9 M-CY...taką mam nadzieję....
Awatar użytkownika
kasia77
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: anulka * » 26 marca 2006, o 16:06

ja jako pacjentka dr.Wilczyńskiego trzymam kciuki Kasiu 77 :love:
Obrazek
anulka *
Bywam
Bywam

Wróć do Forum Regionalne