Objawy ciąży

Podzielcie się smutkami i radościami związanymi ze staraniem o malucha

Moderatorzy: butterfly, aneczka24

Postautor: dakota23 » 27 lipca 2004, o 12:20

Witam!Jestem w 5 tygodniu:)Moje pierwsze objawy to obolale piersi .Pozatym nie odczuwam zadnych innych dolegliwosci..Pozdrawiam i Zycze Powodzenia..
dakota23

Postautor: polka » 27 lipca 2004, o 15:57

Hm

A ja chyba jakos wiedzialm zr moze sie uda na te II kreseczki. No i tak gdzies okolo

6dpo bol brzucha dziwne bo nigdy przed @ brzuch mnie bolal tylko w dniu @(wiec to mnie zastanawialo)
8dpo dziwny bo, zolondka takie jakby lekkie mdlenie z jego strony9tlumaczlam to sobie ze pewnie zjadlam cos nie tak!!) i tak mam do dzis boli mnie ten zolondek i boli.
10dpo robilam tescik na ktorym pojawila sie bardzo bladuisenka kreseczka ale ja dobrze widzialm nikomu nic nie mowilam czekalam dosc spokojnie.
14dpo dzien @ tescik pozytywny
oczywiscie brakuje mi sil musze sie pzrsypiac w ciagu dnia a potem w nocy niestety ogladam niebo :moon: bo nie moge spac.Cycuchy oczywiscie zaczely bolec zaraz po owu teraz troche przestaly ale robia sie takie pelne ;) ;) No i brzuszek deliktanie pobolew do dzis to takie dzwne uczucie ale niech tak sobie pobolew a dzidzai niech sobie roznie w zdrowiu.

czekam z niecierpliowscia na wymioty ;) ;)
Pozdrawiam, Polka i Filipek (Wykres ciążowy)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
polka
Pełno mnie
Pełno mnie

Postautor: Ditta » 12 sierpnia 2004, o 10:29

To co ja zauważyłam i co znów obudziło we mnie wymarłe nadzieje, to powiększone brodawki parę dni po owu. Nigdy czegoś takiego nie zauważyłam. Troszkę zwalałam to na upał, ale wiarę w sukces jeszcze bardziej podpaliła temperatura i brak zabarwionego na lekko kawowo śluzu na dwa dni przed miesiączką. W 30 dc, na trzeci dzień po terminie spodziewanej miesiączki zrobiłam test, który potwierdził moje przypuszczenia.

Kejt wiele z nas miało tu jeszcze gorsze przeszkody niż polipek (który najczęściej sam zanika) i udało się, trzeba w to wierzyć. Zapraszam do zalogowania się i na temperaturki, tam dowiesz się o wiele więcej.
Ditta
Wszędobylski
Wszędobylski

Postautor: witka » 17 sierpnia 2004, o 12:49

A więc jednak i ja tutaj się wpiszę... Pozwolicie, że w punktach:
1. ZBIŁAM TERMOMETR PARĘ DNI PO OWU - zdarzyło mi się to po raz pierwszy, wcześniej podśmiewałam sięz dziewczyn, które zaciążyły w cyklu kiedy zbiły termoetry a tutaj widzicie...
JUŻ KILKA DNI PO OWU:
2. Bardzo drażniły mnie brodawki, normalnie nie mogłam ich dotknąć, nawet zakłądanie stanika było problemem.
3. Budziłam się nad ranem cała mokra od potu.
W DNIU SPODZIEWANEJ @:
4. Normalny, małpowy ból brzuszka, taki zwyczajny, nie mocny, nie słaby lecz w sam raz.
5. Zgaga dwa wieczory pod rząd.
A TERAZ:
Jestem cały czas głodna, ale na nic nie mam ochoty, a jak już sobie coś zrobię, zjem dwa kęsy i nie mogę :(
Straszne zmęczenie, ale przy tym niemożność zaśnięcia w dzień
witka

Postautor: lukka » 21 sierpnia 2004, o 09:55

Przed okresem nie miałam żadnych objawów, byłam pewna że @ przyjdzie - wielki bolący biust, 2 dni przed TSM pryszcze. Jedyna dziwna rzecz którą sobie przypominam, ale wtedy zupełnie nie kojarzyłam, że to może być objaw ciążowy: kilka dni przed TSM w nocy obudził mnie potężny skurcz gdzieś w okolicy macicy. I tyle. Dopiero jak @ nie przyszła, zaczęły się dziać dziwne rzeczy (spanie, napady wilczego głodu, wielki biust). 4 dni po terminie zrobiłam test, był pozytywny. Był to 11 cykl starań, bez wspomagaczy, z monitoringiem
lukka

Postautor: lunka » 30 sierpnia 2004, o 13:18

Moje objawy
Przed testem ( czyli do połowy 4 tygodnia):
- bóle małpowe brzucha
- obolałe piersi, ale nie urosły ani trochę :)
- pokłuwanie jajników niekiedy mocne
- małe mdłości
- plamienia w 21-23 dc
Po teście:
- to samo co powyżej
- plus bóle okropne pleców promieniujące na nogi :(
- nie mam apetytu
- nie mam jeszcze zachcianek ;)
- wrażliwe sutki
- w nocy oblewają mnie siódme poty :))
- podwyższona tempka
lunka
To tu To tam
To tu To tam

Postautor: Piewka » 30 sierpnia 2004, o 13:39

Moje objawy to bardzo szybkie zmeczenie, juz nie moglam wbiegac po schodach jak dawniej, bo strasznie klulo mnie w brzuchu. równiez mialam @ bóle brzucha, jak powiedzialam to poloznej to wyslala mnie do szpitala na dyzur, bo to niebezpieczny objaw, polezalam kilka dni i przeszlo. (bez leków) pózniej dostawalam dufaston
Aniołki ** było-mineło :(

Moja kruszynka w drodze :zębiska:

Obrazek
Moja druga kruszynka!!
Obrazek
W życiu piękne są tylko chwile....
Awatar użytkownika
Piewka
Moderator
Moderator

Dzieci: Michał 19.04.2007
Milena 15.09.2009

Postautor: aga1976 » 14 września 2004, o 15:26

a mi
"zepsula"sie kielbasa
"popsuly"sie ogorki konserwowe
BUDYN WANILIOWY Z SOKIEM WISNIOWYM BYL NAJLEPSZY :pan zielony: :pan zielony: :pan zielony: :pan zielony: :pan zielony: :pan zielony:
MIALAM STRASZNA GRYPE
przytylam 4 kg w wekend
Obrazek
Obrazek
aga1976
To tu To tam
To tu To tam

Postautor: Pysia » 24 września 2004, o 10:08

Zawsze chciałam się tu wpisać a teraz kurcze wyleciało mi to z głowy :ups: U mnie od samego początku- od samej owulacji tak potwornie bolały piersi, ze głowa mała. Bóle @ to starnard- czasem tak mocno, że zaczełam na nią czekać. No miałam mega wzdęcie, które trwało dwa tygodnie :szczerżuj:
Całuski :love:
Pysia

Postautor: kasiaj » 24 września 2004, o 10:16

A ja w ogóle nie miałam pojęcia że jestem w ciąży - tyle razy okazywało się że objawy były fałszywe...
Ale tak jak u Agi76 od samej ovu strasznie bolały mnie piersi. Ale bolały mnie prawie zawsze więc nie wzięłam tego za żaden objaw.
Po ovu dopadło mnie jakieś pieczenie i upławy i ok. 5 dpo miałam jednorazowe plamienie koloru jasnobrązowego. Nigdy nie miałam czegoś podobnego i wtedy przez kilka sekund pomyślałam że to może TO, ale zaraz machnęłam ręką i zapomniałam o tym.

A test zrobiłam tylko dlatego że miałam jeden w domu i kupiłam lekarstwa których nie mozna brać w ciąży. I coś mnie tknęło żeby zatestować :szczerżuj:

A teraz - po teście pozytywnym piersi urosły jak balony i sa nabrzmiałe, w ogóle nie chce mi sie spac w dzień, a zawsze bez kawy to usypiałam przy biurku. Czasami cos mnie troszkę kłuje i pobolewa na dole brzucha i piecze krzyz. ale to tylko czsami i trwa chwilkę.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kasiaj
Odwiedzam
Odwiedzam

Postautor: Pyśka » 9 października 2004, o 18:59

Moje objawy to:
- bóle piersi jak przed @
- bóle małpowe brzucha
- ogromny apetyt na wszystko
Test już 10 dni po owulacji dodatni ( słaby),12 dpo test dodatni( mocna krecha :odijacz: )
W terminie miesiączki żadnych plamień, ciągłe bóle małpowe, i częste siusianie :pan zielony: .A no i przeziębienie też było.A moje samopoczucie rewelacyjne i dużo energii :dance:
Awatar użytkownika
Pyśka
Jestem
Jestem

Postautor: katrin » 10 października 2004, o 16:02

hmmm
tak na prawdę niewiele ich było, więcej miałam obajów przed nadchodzącymi @, niż teraz, ale pierwszym jaki dał mi do myślenia to dziwne bóle podbrzusza takie ciągnienie oraz senność i zarazem wczesne budznie się nawet juz o 5 rano :oko: , dużo sliny w ustach, i dopiero teraz od 33 dc bóle sutków ale to straszne :oko: do tej pory to tyle, zobaczę co będzie dalej :) :cool:
Kasia z Karolinką
Awatar użytkownika
katrin
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: Vala » 19 października 2004, o 16:56

I ja się tutaj wpiszę.
Obajwów nie miałam żadnych.
Dziś tylko taki @ ból brzuszka - delikatny i uczucie rozpierania.
I tylko tyle :)
Żadnego bólu piersi, żadnych mdłości (w 1 ciązy nie miałam), żadnej zgagi - po prostu NIC.
Pewnie dolegliwości ciążowe jescze przedmną.... :zębiska:
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Vala
Wszędobylski
Wszędobylski

Dzieci: Jakub 18.03.2001
Krzyś 23.06.2005
Milenka 31.07.2012

Postautor: kaskasto » 2 listopada 2004, o 15:38

tak wiec jakos od owu nie mialam ochoty na przytulanka :(
lekkie bole, ciagniecia podbrzusia - myslalam ze to objaw @ ktora sie pojawi
wrazliwe brodawki - ale toego nie bralam za objaw bo takie mam zawsze po owu
zawroty glowy i sennosc
w 13 dpo test i blada kreska
a dzis rano jak schylalam sie aby podac Dominikowi szczxoteczke do zebow to tak mi sie slabo zrobilo ze prawie zemdlalam :(
no i ciagnie brzuch
Obrazek Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
kaskasto
Wszędobylski
Wszędobylski

Dzieci: Dominiś - 16.07.2001
Oskarek - 02.07.2005
i czerwcowa niespodzianka - SYNUŚ :)
Moja historia: "Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie."

Postautor: Anuś** » 2 listopada 2004, o 21:21

1 dpo - dziwnie bylam oslabiona, ale to moze byc wynikiem pogody
2 dpo - to samo
3 dpo, 4 dpo - klucie janikow (mocniejsze niz zwykle choc po owu to bylo rzadkie), zawroty glowy
5 dpo - zawrot glowy, duze oslabienie i sennosc
6 dpo - klucie podbrzusza (rozciaganie) gl rano, zmeczenie przy kazdym wysilku, prawie zaslablam w sklepie
7 dpo - slabo po poludniu
8 dpo - kazdy wysilek mnie meczy, obolewanie na dole brzucha, ale tak dziwnie, dosc lekkie ale bardzo czesto w ciagu dniaod paru dni duzo sluzu, brzuch wydety, bole brzucha
9 dpo - brak sil od rana, bole rzucha
10 dpo - boli "na dole" az do jajnikow, albo nizej, nabrzmialy piersi
11 dpo - pobolewanie podbrzusza prawei caly dzien, rano "mdlosci" czyli niedobrze mi, zle samopoczucie
aha - zaponialam dodac, ze od owulacji szyjka dziwnie sie zmieniala i od ok 5 dni jest calkowicie inna - to pisalam w watku "starajacych sie ponownie" jeszcze zanim zatestowalam.

Teraz wiem, ze ta zmiana szyjki to byl glowny powod mojej nadziei i ten sluz, ktorego nie miewalam przed miesiaczka, a na pewno pare dni przed.

Super moc zapisac swoje objawy drugi raz w tym samym watku...
Tomuś ur. 23 września 2003r
Kasia ur. 30 czerwca 2005r
Awatar użytkownika
Anuś**
Wszędobylski
Wszędobylski

Postautor: olimpia** » 2 listopada 2004, o 21:34

Przez pierwszy miesiac nie mialam pojecia,ze jestem w ciazy.Potem male ciagniecie w dole brzucha.Objawy przyszly w drugim miesiacu-mdlosci, wymioty,oslabienie.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
olimpia**
Moderator
Moderator

Dzieci: Marysia ur.08.01.05, Jędruś ur.08.12.06

Postautor: basiczek » 12 listopada 2004, o 11:11

A więc u mnie nie było takich konkretnych objawów ciążowych.
Pierwszym takim objawem(ale wcale za objaw tego nie wziełam) to były piersi, które zawsze mnie bolały już od owu a tym razem nic nie bolały tylko urosły trochę i to tak dziwnie nierównomiernie (lewa jest większa od prawej). Boleć mnie zaczeły w dniu w którym miałam dostać @.
Następne co mnie zaczeło zastanawiać (ale tylko przez moment bo machnełam na to ręką) - niechęć do kawy, którą wcześniej uwielbiałam i musiałam wypić przynajmniej 1 dziennie.
10,11, dpo bolał mnie brzuch tak na @ ( całe podbrzusze razem z jajnikami) a 12dpo bolał mnie brzuchol tak dziwnie bo tylko po środku ( jajniki nic a nic) a zawsze przed @ boli mnie całe podbrzusze.
13dpo bóle brzucha ustały tylko od czasu do czasu czułam kłucie w jajnikach (raz w jednym,raz w drugim)
15dpo pozytywny teścik :zębiska:
Basia z Filipkiem(6 lat) z Szymonkiem(11 m-cy) i z niespodzianką :)
[img]src="http://tickers.baby-gaga.com/p/dev003pb___.png"%20alt="having%20a%20baby"%20border="0"/images/obrazek.gif[/img]
basiczek
To tu To tam
To tu To tam

Postautor: cytrynka25 » 13 listopada 2004, o 21:20

mnie wyszły dzisiaj II krechy , ale jakichs szczególnych objawow nie mam z wyjątkiem bolu cycuchow i jajnikow , a i jeszcze jedno zawsze przed okresem i w trakcie pochlanialam gore slodyczy a teraz patrzec na nie nie moge . Ciesze sie z tych II kreseczek , ale tak w pelni ze szczescia oszaleje dopiero gdy ciaze potwierdzi lekarz ( czytalam gdzies ze guz jajnika moze powodowac dodatni wynik testu a ja w lipcu mialam usuwana torbiel z jajnika no i troche sie martwie czy to aby napewno dzidzia sie u mnie zadomowila)
cytrynka25
Odwiedzam
Odwiedzam

Postautor: misiak » 14 listopada 2004, o 01:14

Moje objawy:
@ bóle
wrażliwe brodawki
powiekszone piersi
zawroty głowy

a teraz szaleję za wszytkim co kwaśne
misiak

Postautor: RYBCIA16 » 16 listopada 2004, o 06:32

Na poczatku byłam bardzo senna cały czas prawie spałam nawet w pracy przysypiałam.nie wiedo mo co robiłam albo nic nie robiłam byłam zmęczona. Dopiero po miesiacu zaczełam miec mdłosci.
RYBCIA16

Postautor: Eny » 22 listopada 2004, o 11:37

No to teraz ja:

6 DPO - zalewa mnie kremowy śluz. Już wiem że to TO. Taki sam pierwszy objaw miałam w poprzedniej ciąży.
8 DPO - okropne zaparcia, które trwaja do dzisiaj, prwdopodobnie to progesteron rozluznia mi mięsnie gładkie i dlatego mam takie problemy. Pobolewa mnie brzuch i nawet się troche tego boje, ale cały brzuch mam bolesny jak naciskam, więc to z pewnościa nie macica.

Zaczynam spać ile sie tylko da. Biore to za dobry omen, bo w poprzedniej nieudanej ciązy do samego końca nie byłam senna.

10 DPO test ciązowy od EZ (Ez, dziękuję!) jest dodatni, chociaz kreseczka słaba.

12 DPO - leciutkie poranne mdłości, ale przede wszystkim silny odruch wymiotny.

No i na koniec jeden dziwaczny objaw - na kilka dni przed @ zawsze byłam bardzo blada i miałam podkrazone oczy. W ciąży i w tej i w poprzedniej mam rózowe policzki! :zębiska: :hyy:
Ostatnio zmieniony 22 listopada 2004, o 21:50 przez Eny, łącznie zmieniany 1 raz
Nareszcie jestes syneczku....

Obrazek

Obrazek

Moje maleństwo(*) - IX 2003 - to już sześć lat Kochanie... ...
Awatar użytkownika
Eny
Bywam
Bywam

Dzieci: Wiktor i Michał - nie trzeba już mówić nic więcej

Postautor: brownie » 22 listopada 2004, o 11:46

Ja się dopisuję do tych dziewczyn, które niewiele obdjawów zauważyły. Piersi mam obolało od owu do dnia dzisiejszego, lae zwykle po owu tak sie zachowywały więc się tym niespecjalnie przejęłam. Zdarzają mi się zawroty głowy, ale to tez wczesniej przerabiałam. Więcej objawów nie pamiętam. :zębiska: mam nadzieję, że nudności i wymioty mnie ominą, w poprzedniej ciązy o mnie zapomnialy.
Julka 04.08.1996
Obrazek
Awatar użytkownika
brownie
Jestem
Jestem

Postautor: mania » 23 listopada 2004, o 00:32

A u mnie tak:
1. Jakieś 5 dni po owu zaczęły boleć mnie cycuchy, zreszta dalej bolą (no może troszkę mniej),
2. Ciągnięcie w podbrzuszu, teraz lekki ból.
3. Senność.
4. Śluzik też był taki kremowo wodnisty i było go duuuuuużo (zresztą dalej tak jest).
5. Teraz doszło krwawienie z nosa :( ale podobno to się zdarza.
Mdłości nie mam :zębiska: Pewnie na razie ;-)
Szczęśliwa mama Kubusia
Obrazek
Awatar użytkownika
mania
Odwiedzam
Odwiedzam

Postautor: aglig » 23 listopada 2004, o 10:05

Moje objawy w pierwszej ciąży, ale to strasznie dawno było:
- bolące piersi swędziały strasznie
- bóle małpowe (ponieważ w pierwszym teście wyszła jedna kreska, powtarzałam cały czas że nie mogę dostać @, ponieważ mam nieregularne cykle a wtedy ich nie monitorowałam nie przejełam się tym zbytnio)
- objawem, który spowodował że zaczełam się zastanawiać czy aby nie jestem w ciązy był niepohamowany apetyt na ogórki kiszone . Potrafiłam wejść do sklepu kupić kilka ogórków kiszonych i zjeść na miejscu . Dodam że to był maj 2000 i ogórki małosolne kosztowały tyle co dobra kiełbasa około 11 zł za kg. :zębiska:
Krzyś 28.01.2001
21 cykl (X.2005) i 27 cykl(IV.2006) nasze aniołki
40 cykl starań, przerwa na podładowanie akumulatorów i taka mała wpadka
czyżby to był czyżyk ;) ? Nie ! Chłopak jak malowany. Wojtuś 03.05.2008
Awatar użytkownika
aglig
To tu To tam
To tu To tam

Dzieci: Krzyś 28.01.2001 r.
Wojtuś 03.05.2008 r.
Moja historia: Prawie cztery lata starań, laparoskopia i histeroskopia, stymulacje, mase badań i leków. Pomogło odchudzanie

Postautor: aga1976 » 23 listopada 2004, o 17:26

OJ, ja wczoraj odkrylam cos wspanialego lody o smaku cytryny z lomonka i mieta, :zębiska: zastanawialam sie czy jeszcze sobie do tego rolmopsa nie wkroic :oko:
teraz wszystko mi smakuje na ostro:czosnek,chrzan,cytryna,ocet,ogorki kiszone.
w poprzedniej ciazy to najbardziej smakowaly mi jezyki z kokosem i lody carte dor o smaku wisni.
a pierwszy objaw jaki mialam to ten sam co na poczatku pierwszej ciazy.w 3 dni przytylam 4 kg :puupy:
tylko mdlilo zdecydowanie mniej :puupy:

no nie chce robic nadziei ale ja mialam tak przy pierwszej ciazy ze juz mialam objawy a test nic nie pokazal :pytanie:
nawet moj gin powiedzial ze dostane @
i pomylil sie :zębiska:
Obrazek
Obrazek
aga1976
To tu To tam
To tu To tam

Postautor: karla33 » 6 stycznia 2005, o 13:36

Cześć,
byłam dwa razy w ciąży, ale tylko raz udało mi się urodzić dzidzię. Było to bardzo dawno temu, ale pamiętam, że moim pierwszym objawem ciąży był brak @. A póżniej mogłam spać całymi dniami.
Druga ciąża zakończyła się poronieniem w 10 tyg. i jedyny objaw przed @ który pamiętam to strasznie zsiniałe i spuchniete "podwozie" ( im bliżej @ tym bardziej ), a jakieś 2 tyg po terminie @, zaczęły boleć mnie sutki ( przeraźliwie), aha, zwykle przed @ bolały mnie piersi tym razem w ogóle, ani nie powiększyły się, ani nie bolały.

I był jeszcze jeden objaw ZŁY- w 8 tyg zaczął sztywnieć mi brzuch, to był już ZŁY znak.
W 10 tyg na USG dowiedziałam się, że dzidzia umarła dwa tygodnie temu.

Pozdrawiam i życzę braku złych wspomnień :krzycz:
Awatar użytkownika
karla33
To tu To tam
To tu To tam

Dzieci: Nastolatka - sztuk 1
Leki: Witaminki, Atenolol
Moja historia: Dosc dluga.
Ostatnio
6 miesiecy CLO- bez rezultatu
12.08-pierwsze badania do IVF
8.10.09-rozpoczecie procedury IVF( resetowanie jajniczkow)
5.11- pobranie jajek
7.11- transfer
21.11-test- dwie krechy!!!
30.11-5t4d jest serduszko !!!
07.12-6t4d powtorka serduszka !!!
04.01- 10t4d slyszalam serduszko :)
I bic nie przestawaj !!!

Postautor: go » 8 stycznia 2005, o 17:38

JA ZANIM UJRZALAM MOJE DWIE PIEKNE KRECHY JUZ WIDZIALAM PO TEMPERATURKACH ; ZE JAKOS INNACZEJ WYGLADAJA. DO TEGO DOSZLY PRZECZUCIA, CHOC NIE DOPUSZCZALAM ICH DO SIEBIE BO ZAWSZE TAK SIE LUDZILAM. DZIEN PO TERMINIE PLANOWEJ @ , A MIALAM JA ZAWSZE BARDZO REGULARNIE, polecialam po tescik. pamietam, ze to byl 1 listopad i wszystkie apteki jak na zlosc zamkniete, znalazlam jednak jedna calodobowa i zakupilam tescik. pierwsze co jak przylecialam do domu, choc obiecalam sobie, ze zatestuje rano, wykonalam tescik. na moich oczach pojawily sie dwie piekne grube krech. nie wierzyla wlasnym oczom.
-bole malpowe byly znacznie mniejsze niz przed okresem
-brzusio ciagnal bardziej po bokach
- cycuchy strasznie wrazliwe
-nekaly mnie wszystkie zapachy.
-mdlilo mnie jednak bez wymiotow.
-bylam bardzo zmeczona i rozdrazniona.

teraz jest juz znacznie lepiej, brzusio rosnie, a wiekszosc nieprzyjemnych odduc juz sobie poszla precz
Obrazek
go
Odwiedzam
Odwiedzam

Postautor: Ańcia » 8 stycznia 2005, o 18:32

Moje pierwsze objawy to przede wszystkim wrażliwe piersi, ponadto jak zbliżała mi się @ to zawsze wyskakiwały mi jakieś "syfki" na buzi :ups: - a tym razem, nic :P , nawet parę osób mi powiedziało że jakoś wyładniałam. Może coś w tym jest. :love:
Obrazek
Ańcia
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: emyszka » 8 stycznia 2005, o 21:07

Mnie brzuch bolał od ok 4 dni po owulacji, piersi wcale. Byłam wręcz przekonana, że @ czai się za plecami bo to był typowy @ ból brzucha. Jedank co mi dało do myślenia, to strasznie nieprzyjemny zapach śluzu, było go duuużo i był kremowy.
Obrazek

Obrazek
Wszędobylski
Wszędobylski

Dzieci: Igulka i Oskaruś

Postautor: ewag26 » 12 stycznia 2005, o 22:30

moje wczesne objawy 1 ciąży:
Po owu: szybko rosnące piersi które coraz bardziej bolały aż nie szło ich dotnąć, mega tkliwe sutki ciągle sterczące (były gorące jak ogień a i tak było mi w nie zimno), bolący brzuch- tak jakbym miała kolkę. Mdłości przy wstawaniu rano, senność, mega zmęczenie i kołatanie serca. Tempek wtedy nie mierzyłam.
Choć te objawy były nieprzyjemne czekam na nie znów z utęsknieniem.
ewag26

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze starania