Objawy ciąży

Podzielcie się smutkami i radościami związanymi ze staraniem o malucha

Moderatorzy: butterfly, aneczka24

Postautor: lienka:) » 20 grudnia 2006, o 12:12

Czytałam ten wątek jak każda z nas z nadzieją że wkrótce się tu wpisze... i stało się -mogę wpisać swoje objawy . 2 cykl na duphastonie.
Po pierwsze-dzwieczyny nie doszukujcie się objawów przed TSM, cały cykl do TSM był jak każdy inny poprzedni (oczywiście z mnóstwem objawów). Owu 15 dc.
- 5 dni po owu ból cycuchów robią się wieksze i twardsze.
- 10 dpo temperatutka w góre średnio 36,8 do 15 dpo, strasznie bolą cycuchy od środka zwłaszcza lewy -ale tak zawsze było
- 13 dpo mlutka plameczka kawowa
- 15dpo TSM a tu nic , nie plamie trochę mi słabo rano cycuchy większe ale nie bolą już tak bardzo. jedyna inna przypadłość wyróżniająca ten cykl to takie krosteczki na sutkach - kaszka -gęsia skórka.
-16 dpo robie test z 3 moczu ok 12 po południu w pracy jest 18 grudzień tuż przed świętami, boję się strasznie, ale czuję że to jest to!! Robie i jest !!
Trzymajcie kciuki niech rośnie dużeeee :przytul:
Awatar użytkownika
lienka:)
Bywam
Bywam

Dzieci: synuś Patryk
www.sulejewski.com

Postautor: Monja » 12 stycznia 2007, o 16:16

No to teraz czas na pionierkę roku 2007... :):):) Cieżko mi cokolwiek napisać o objawach... przed TSM bolały mnie piersi, zawsze bolały ale teraz jakoś tak inaczej... bolał brzuch jak na @, wieczorem miałam odloty i szłam spać przed 22, a zawsze siedzieliśmy z mężem do północy :) Rano też ciężko było się zwlec z łóżka :) Najbardziej "podejrzany" objaw to utrzymująca się wysoka temperatura :) Test (sztuk 3:) ) zrobiłam w 33 dc.... POZYTYWY! Druga kreseczka niestety blada, ale ponoć liczy się ilość a nie jakość.... :) Mam nadzieję, że więcej objawów przyjdzie w najbliższych dniach, abym mogła uwierzyć w to szczęście :)
Awatar użytkownika
Monja
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: Sol-ka » 15 stycznia 2007, o 12:17

Bardzo wcześnie mówić u mnie o objawach, ale prawdą jest, że coś już wyczuwam.
- jakiś tydzień po owulacji zaczęłam odczuwać dół brzuszka; ból-nieból podobny jak przy @, tyle, że leciutki;
- ból piersi całkiem jak na @ - również niezbyt mocny;
- ok 9dpo szyjka powędrowała wysoko, choć przed @ zawsze była nisko;
- śluz biały kremowy,
- ok 5tc zaczęły się mdłości...
Ostatnio zmieniony 3 lutego 2007, o 16:57 przez Sol-ka, łącznie zmieniany 1 raz
ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Sol-ka
Dobry Duch
Dobry Duch

Dzieci: Emil Aleksander ur. 15.09.2007
Milena Anna ur. 21.07.2010
Moja historia: www.solkoweszczescie.blox.pl

Postautor: Dayna » 3 lutego 2007, o 12:16

pora i na mnie :pan zielony:

od momentu owulacji z dnia na dzien coraz bardziej bolaly piersi,powiekszyly sie.. bol jak co miesiec ale bardziej intensywny. tydzien po owulacji wstajac rano mialam wrazenie jakby piersi byly cale posiniaczone -tak odczuwalam ten bol

od 1 do 7 dpo ciagnely mnie jajniki, potem byl spokoj

zwiekszona ilosc sluzu, bialego i gestego

na kilka dni prze tsm poczulam pierwsze mdlosci.. tym razem czulam jakby mnie ktos zlapal za gardlo.. raz na kilka dni pojawial sie odruch wymiony

i moj nos byl strasznie wyczulony na zapachy
Dayna

Postautor: cynnamon » 24 lutego 2007, o 22:08

No to i ja dopiszę swoje - tym razem zupełnie inne, niż poprzednio, więc każda ciąża jest inna :)

od 3 dpo - zimno! ja, ciepłokrwista pragnęłam ciepła! :) Tak jest do dziś, czy 7tc - byle cieplo i już jest dobrze. MM ledwo wyrabia w naszej domowej saunie :zębiska:

w terminie @ - totalne bóle małpowe jak przy najgorszej w historii @. I nic, ani kropli :)

piersi - rosną, rosną i przestać nie mogą. Nie bolą, ale wydają mi się cięższe. Na początku bardzo wrażliwe sutki - brrr, coś strasznego.

senność - dramatyczna! spać, spać i jeszcze raz spać...

roztragnienie i brak jarzenia - masakra :zębiska: czuję się czasem jak ćwierćinteligent :zębiska:
Obrazek

Obrazek

Moje Aniołki 9tc 12.06.06 i 6tc 12.03.07
Awatar użytkownika
cynnamon
Moderator
Moderator

Dzieci: Tola & Kalina
Moja historia: Z lekkimi zakrętami, ale cudownym finałem.

Postautor: beznick » 26 lutego 2007, o 12:57

ta ciąża jest dla mnie całkowitym zaskoczeniem bo nie miałam żadnych objawów. zdziwiło mnie tylko że nie mam objawów zbliżającej się @ a zawsze miałam spuchnięty brzuch, wypryski, bóle brzucha a tu cisza. jakoś w TSM zaczął boleć mnie brzuch a po pozytywnym teście zaczęły mnie piec piersi. póki co to tyle :zębiska:

[url=http://www.TickerFactory.com/]
Obrazek
[/url]
beznick
Odwiedzam
Odwiedzam

Postautor: foch » 20 marca 2007, o 18:30

no to moja kolej, owu miałam prawdopodobnie w 16 dc, test zrobiłam dopiero w 35dc.

notowałam objawy więc donoszę:
non-stop - ślicznie wysoka tempka
8dpo - dziwny ból jakby szyjki macicy/macicy..sama nie potrafiłam określić; od tego dnia mniej więcej zaczęłam tez chodzić spać z kurami i usypiać na stojąco;
od 11dpo - przeziębienie i zaczęły się bóle a la @
13dpo - wyraźne rozpulchnienie w środku - czułam jakby tam mięciutka wyściółka sie zrobiła i ciasno i miękko było, natomiast na zewnątrz pochwa, wargi itp wydawały mi się ....zdrętwiałe trochę.... jakby obok mnie były :oko:
od 14dpo- zaczęłam schizować, bo bóle @ miałam ciągle niemalże i biegałam do wc sprawdzać czy juz przyszła wstręciucha, bo w ogóle to od owu miałam sporo śluzu kremowego i dosyć rzadkiego, czasem naprawdę dużo; dopiero jakieś 3 tyg po owu mi sie uspokoił i zmienił na bardziej gęsty;
15dpo - od tego dnia miałam jakies napady gorąca, oblewały mnie zimne poty, głowa bolała przez kilka dni pod rząd
19dpo - pozytywny test ciążowy

generalnie pewne objawy były bardzo podobne do pms, ale co mnie zdziwiło:
1/ w poprzednich cyklach były 100% silniejsze (ból piersi, pryszcze, chandra i opuchlizna)
2/ nigdy nie miałam tak długo bóli @ - zawsze tuż przed @ albo tuż po tym jak @ przyszła.

A w ogóle to w środku tego cyklu ryczałam że nie zajdę w ciążę bo gin stwierdził u mnie pcos!!!!

życzę wszystkim szybkiego ujrzenia tłustych II
foch
To tu To tam
To tu To tam

Postautor: Kasica79 » 22 marca 2007, o 13:22

Moje objawy:
Senność, caly dzień
nudnosci i wymioty
bolesnosc piersi
bole jak przed @
brak @
wrazliwy na dotyk dol brzucha, nawet majtki mnie uwieraly od 1ych dni.

:love:
Kasia
Obrazek Obrazek
Kasica79
Gruba ryba
Gruba ryba

Dzieci: Marta 7,08,2004
Wojtek 20,12,2006

Postautor: mamuska* » 30 marca 2007, o 11:01

wiec i ja juz moge sie dopisac:
przed spodziewana @ miałam straszny bol brzucha i krzyza jak na @
sennosc
metaliczny smak w ustach ale to przez jeden dzien

po dni kiedy miała przyjsc @ wszystkie dolegliwosci przeszły tego Wam wszystkie mamuski życze spokojnej ciąży !!
Kubuś ( 28.06.2005)
Obrazek

Bartuś (03.12.2007)
Obrazek
mamuska*
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: cynnamon » 8 maja 2007, o 23:16

No to ja ponownie się wpisuję. Chyba zostanę rekordzistką tego wątku... :hymm:

Tym razem - kompletne zaskoczenie, ciąża nie byla planowana, oczekiwana ani nawet w myślach dopuszczana, bo był to pierwszy cykl po zabiegu. Jak minął miesiąc kalendarzowy pomyślałam sobie, że coś długo. Jak minął kolejny tydzień, zaczęłam coś podejrzewać. A potem byłam już pewna :) No cóż, natura wie lepiej :)

a więc objawy tym razem:
- bóle @-owe w okolicach, kiedy powinna przyjść @
- ciepłe dłonie
- wypryszczenie wyjątkowe

potem doszły:
- wrażliwość na zapachy
- "małe glody" ;)
- delikatne mulenie, jak jesem glodna
- lekko wrażliwe piersi
- zmęcz ogólny - cały dzień wypowczywam, a jestem padnięta jak po pracy w kopalni ;)

Teraz już jestem mądra, wiem kiedy jestem w ciąży zanim zrobię test. A MM rozpoznaje po gorących łapkach :) Takie nasze sposoby, może wam się przydadzą ;)
Obrazek

Obrazek

Moje Aniołki 9tc 12.06.06 i 6tc 12.03.07
Awatar użytkownika
cynnamon
Moderator
Moderator

Dzieci: Tola & Kalina
Moja historia: Z lekkimi zakrętami, ale cudownym finałem.

Postautor: Kala » 29 maja 2007, o 16:46

Heh... no to teraz ja :)

Ciąża jest dla Nas niejakim zaskoczeniem bo jest to cykl w którym mialam robione HSG. Więc niejako nie nastawialiśmy się na TERAZ :)

Co do objawów:
3i4dpo gęsty biały śluz i odczucie suchości
5dpo ból jajowodów, jajników i wszystkiego (po tym wyższa tempka)
od 7dpo ból w dole brzucha- tak jakby @ i prawego jajnika
od 10dpo wrażliwe piersi.. pełniejsze typowe u mnie przed @
brak apetytu

no i główny objaw po którym prawie byłam pewna ciąży... nie mogłam wciągnąć brzucha ! ciągłe uczucie wzdęcia mimo iż wcale mi się nie chciało jeść (co zresztą u mnie niespotykane przed @). Zresztą spróbujcie wciągnąć brzuch w ciąży :) Nie da rady :)

Z niespotykanych objawów... śniło mi się, że jestem w ciąży :) Wyśniłam.
Awatar użytkownika
Kala
Wszędobylski
Wszędobylski

Dzieci: Hanna urodzona 5 lutego 2008 o godz. 13.45
Moja historia: http://potomstwo.blogspot.com

Postautor: Karolina83 » 1 czerwca 2007, o 17:33

Dokladnie tak jak w pierwszej ciazy- bol jajnika w dniu owu i jeszcze przez kilka dni. Bole jak na @ az do terminu @.
Tym razem zero bolu piersi (karmilam wiec podejrzewam ze przy zadnej ciazy juz mnie piersi nie beda bolaly)
Wydaje mi sie ze czesciej sikam, a dzis wyjatkowo mi sie kreci w glowie. Tak naprawde jedynym prawdziwym objawem jest brak miesiaczki i test z megawyraznymi dwoma krechami (test zrobilam 37dnia cyklu, bylam pewna ze to niemozliwe bo kochalismy sie 5 dni przed owulacja!!)
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Karolina83
Wszędobylski
Wszędobylski

Dzieci: Gabriela 13.07.2006
Michał 15.09.2008

[*] 10.07.2007
Leki: euthyrox100

Postautor: honda » 5 czerwca 2007, o 11:03

własciwie od dlużeszego czasu przeglądam forum i postanowilam sie zarejestrować bo mam podobne objawy:
senność (gdzie usiade tam śpie)
zawroty głowy
powiększenie brodawek i do tą niespotykane gruczoły na nich
temperatura powyżej 37
ból jajników
częste oddawanie moczy średnio co 1h (w nocy wstaje 2 x)
ogólne osłabienie
mdli mnie ( w życiu wymiotowałam może z 3 razy) teraz mam wrażenie że zaaraz zwymiotuje

nie chce robic testu bo nie chce sie rozczarować:(
honda
Zaczynam
Zaczynam

Dzieci: zaciążona :)
Moja historia: zaciążona :)

Postautor: Azja » 9 czerwca 2007, o 22:43

Za wiele tych objawów to nie mam ale:
Kilka dni po owul silny ból brzuszka aż się zgiełam w pół zaraz przeszedł i nigdy więcej się nie powtórzył :oko: . Całe szczęście. Od 12dpo bóle @ i przestałam brać luteinę bo byłam pewna że @ zawita. 13dpo tempka 36,9 więc robię test są dwie kreski. :dance: :dance: :dance: Jak do tej pory od 17dpo pobolewają sutki i brzuszek. Od tego też dnia zaczynam być śpiąca i budzę się szybko o 6-7 godz do wc ale czy częściech chodzę to nie wiem bo sporo piję to i często chodzę. Więcej objawów brak. :love:
Pozdrawiam :zębiska:
Zdarzył się cud! który teraz jest już z nami
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Azja
Jestem
Jestem

Dzieci: Marta ur.18.01.2008r.

Postautor: honda » 11 czerwca 2007, o 14:22

i co z tego ze miałam odbiajy :( dostałam okres
honda
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: BlueAga** » 11 czerwca 2007, o 14:40

U mnie jedyny objaw, to w terminie spodziewanej misiączki starszna słabość. Niemalże omdlenia. Tak miałam przez 3 dni. Potem wszystko zaczęło mi śmierdzieć, ale to też trwało 3 dni. A teraz cisza. W zasadzie nic się nie dzieje. No może poza tym, że od kawy mnie odrzuciło. Wypiję, ale to u kogoś jak mi zaproponuje.
Aniołek 12.12.2003
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BlueAga**
Wszędobylski
Wszędobylski

Dzieci: Mateuszek, 19.06.2005
Bartuś, 27.01.2008

Postautor: honda » 4 lipca 2007, o 12:09

no a ja teraz czekam boli mnie jedynie lewy jajnik taki bój jak by mnie kolka ząłapała wiec nie wiem o co chodzi kumpela mówi że to był jej jedyny objaw więc nie wiem może sobie wmawiam.
honda
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: honda » 9 lipca 2007, o 09:44

eh wmawialam sobie :( :puupy:
honda
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: Susełek » 17 lipca 2007, o 10:10

O rany wciaz do mnie nie dociera, ze moge sie dopisac do tego watku :)

Z racji tego, ze byl to cykl wg mnie calkowicie stracony zupelnie nie obserwowalam swojego organizmu. Poza tym bralam luteine i to na nia zrzucalam wszystkie dolegliwosci.
Z objawow chwilke po spodziewanym terminie miesiaczki mam nastepujace:

- obrzmienie i niesamowity bol piersi - szczegolnie nasila sie on po poludniu, gdy wracalam do domu i pozbywalam sie bielizny...
- sennosc wieczorna - nie dziwilo mnie to bo zawsze bylam strasznym spiochem
- zwiekszona drazliwosc i nerwowosc
- rozciaganie brzuszka - zwykle wieczorem
- bole podobne jak malpowe - plecy, dol brzucha,
- uderzenia ciepla, ogolne zmeczenie...
- bardzo duze pragnienie - nie wiem czy to przypadkiem nie przez upal :)

Poki co to tyle. Byly tak widoczne a ja ich nie zauwazylam :)
Awatar użytkownika
Susełek
Wszędobylski
Wszędobylski

Moja historia: (*) 21.08.2007
12.12.2007 - II kreseczki
07.01.2008 - Mamy bliżnięta!!!
08.04.2008 - bedzięmy mieli córcię i synka!!!
05.08.2008 -NARESZCIE jestesmy wszyscy razem!!!

Re: Objawy ciąży

Postautor: domanek » 15 września 2007, o 21:31

A u mnie poza typowymi objawami jak zmęczenie i nudności pierwszym, najwcześnejszym objawem ciąży był ... niestety grzybek.
Kiedy za drugim razem zaciążyłam wiedziałam już że jestem 2 w 1 przed zrobieniem testu bo momentalnie pojawiły się te objawy :blush:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
domanek
Odwiedzam
Odwiedzam

Postautor: honda » 16 września 2007, o 19:09

10 dzień nie ma okresu
temperatura powyzej 37!
paskudnie bolą mnie piersi mój mąż stwierdził że mam nienaturalne sutki (takie inne niż zwykle przed okresem) nie mieszcze sie w stanik
robiłam test wyszła gruba czerwona kreska i bardzo słaba druga jednak co do istnienia tej drugiej nie jestem pewna pytałam 3 roże osoby i tez widza 2 kreski ale niewkręcam sobie......
honda
Zaczynam
Zaczynam

Postautor: Susełek » 14 grudnia 2007, o 16:16

Moge sie dopisac po raz kolejny na tym watku. Mam nadzieje, ze tym razem wszystko potoczy sie szczesliwie.
Objawy ciazowe na poczatku sa dosyc slabe ale zauwazalne - powiekszone piersi (wrazenie ze sa napompowane), rozciaganie w dole brzucha, ogolne poczucie ciepla, mimo, ze jestem zmarzlakiem :) Sennosc i zmeczenie odczuwam wieczorami, w ciagu dnia wszystko jest w porzadku. Zwiekszyl mi sie nieco apeyt ale jest w granicach normy.

pozdrowienia
Awatar użytkownika
Susełek
Wszędobylski
Wszędobylski

Moja historia: (*) 21.08.2007
12.12.2007 - II kreseczki
07.01.2008 - Mamy bliżnięta!!!
08.04.2008 - bedzięmy mieli córcię i synka!!!
05.08.2008 -NARESZCIE jestesmy wszyscy razem!!!

Postautor: Izabela » 7 stycznia 2008, o 21:19

U mnie ciaze przepowiedialy mi ranne mdlosci i bolace piersi.
Obrazek
Obrazek

"Wish You Were Here"...´95
Awatar użytkownika
Izabela
Dobry Duch
Dobry Duch

Dzieci: Emilie i Christian
wrzesniowe bobaski :)

Postautor: Matty* » 21 stycznia 2008, o 13:57

Tak jak Susełek, piszę po raz kolejny i tym razem mam nadzieję, że wszystko się dobrze zakończy.

Na początku nie było nawet najmniejszych objawów.
W 8dpo dopadł mnie potworny ból w dole brzucha (inny niż przed @), byłam mocno zdziwiona, bo trzymał mnie cały dzień.
Siedzieć nie mogłam, no-spa nie działała, paracetamol też nie. Następnego dnia już było ok.
Kobieca intuicja podpowiadała, żebym sobie zakupiła test, tak też zrobiłam.
Pare dni pózniej zrobiłam test i wyszedł cień cienia drugiej kreski.
Następnnego dnia tj.14dpo B-hCG wyszła 153,78 mlU/ml.
Wyjechałam w góry na sylwka pełna obaw. Pojawiały się lekkie krwawienia, ale poza tym czułam się swietnie.
Miałam dużo energii, dobry apetyt.
Na początku 6tc zaczęly się potworne mdłości trwające cały dzień, większość dań, szczególnie mięsnych doprowadza mnie do torsji.
Rano niestety dzień zaczynam od czyłych objęć z "porcelanowym uchem"
Woda MM śmierdzi, przyprawy cuchną.
Ogólnie czuję się zmęczona i senna, mdli mnie cały czas. Piersi nie bolą szczególnie, troszkę przy dotyku, ale są większe.
O dziwo nie czuję rozciągania w dole brzucha jak było w poprzedniej ciąży, brzuch bolał tylko w 8dpo i troszkę małpowo w dsm.
I to tyle.
Obrazek
Awatar użytkownika
Matty*
Pełno mnie
Pełno mnie

Dzieci: (*) 04.06
Joanna Alicja 25.08.08, g.11.45
Moja historia: Za długa żeby pisać. Przez prawie 6 lat dużo się nazbierało.

Postautor: małaGosia ** » 21 stycznia 2008, o 18:29

Jakos przez ponad rok umykal mi gdzies ten watek, wiec teraz sie wpisze, a co ;)

Moim podstawowym objawem byl calkowity brak objawow - czekalam sobie na @ spokojnie bo tym razem nie bolaly mnie sutki, ani brzuch, ani mdlosci nie mialam. Tylko sennosc ogromna mnie ogarniala codziennie ok 17.00, ale to taka ze funkcjonowac nie moglam, nawet kilka razy MM mnie skrzyczal ze tak spie codziennie i nic zalatwic nie mozna na miescie, nawet w lodowce echo bylo z tego mojego spania :P
Awatar użytkownika
małaGosia **
Gruba ryba
Gruba ryba

Dzieci: Hania - ur. 17.08.2007 r. g. 9.35; 56 cm, 3770 g
Wojtek - ur. 22.10.2010 r. g. 8.43; 52 cm, 3080 g

Postautor: joa100 » 7 marca 2008, o 22:23

witam
piszę bo od kilku dni zastanawiam się czy nie jestem przypadkiem w ciąży i liczę na wasza pomoc. Ogólnie byłaby to młdoa ciąża - 9 dzień i zastanawiam się czy mozna czuc jakies objawy ale
a) w zasadzie od samego początku miałam przeczucie że jestem w ciązy (co więcej mój facet miał sen o ciąży następnej nocy :) )
b) od 3 dni szczególnie wieczorami bolą mnie plecy w odcinku krzyzowym
c) mam jakby nadwrażliwość na zapachy (szczególnie papierosy - wczesniej tolerowałam teraz nie moge ich znieść)
d) ochota na niektóre rzeczy - kiszone ogórki, pomidory (ale to moze byc autosugestia)
e) pojawił się też bardzo dziwny i nieprzyjemny smak w ustach - zwłaszcza nasilony z rana
f) podwyższona temp ok 37
g) pojawiły się pryszcze (czasem mnie wysypuje ale zawsze tuż przed @)
h) dziwne poczucie w podbrzuszy jakby nabrzmiałość
i) ogoólnione zmęczenie

Ponieważ do ewentualnego zajścia w ciąże doszło trochę przed planowanym terminem owu do @ jest jeszcze 10 dni a
jak już to objawy pojawiają się wczesniej

Napiszcie co myslicie, błagam nie chce się cieszyć na próżno

Aha i kiedy moge zrobić test? Wole zrobić jak już coś wyjdzie. Czytałam kiedyś ze w pierwszym dniu planowanej @ ale moze mozna wczesniej
Gratulacje dla wszystkich już mam :kwiatek:
joa100

Postautor: skarbuś » 7 marca 2008, o 22:38

Wiesz,test możesz zrobić.Prawie wszystkie wykrywają ciążę w ok.6 dni po zapłodnieniu.Chyba że jesteś cierpliwa :zębiska: to poczekaj do terminu spodziewanej miesiączki.
A tak w ogóle to witam nową forumkę na naszym forum :love:
Szczęścia nie można kupić.Ale można je sobie urodzić :)

Obrazek
skarbuś
Moderator
Moderator

Dzieci: Karolka 1993
Monia 1996
Kubuś 2006
Natusia 2013 ;)
i wnuczusie :Bartuś grudzień 2014 :)
Cinuś październik 2015 :)

Postautor: Izabela » 8 marca 2008, o 15:26

joa test bym zrobila najwczesniej w 12dpo. Trzymam kciuki za pozytywny test :koniczyna:
Obrazek
Obrazek

"Wish You Were Here"...´95
Awatar użytkownika
Izabela
Dobry Duch
Dobry Duch

Dzieci: Emilie i Christian
wrzesniowe bobaski :)

Postautor: Samanta » 27 marca 2008, o 11:21

małaGosia \":)\" pisze:Moim podstawowym objawem byl calkowity brak objawow - czekalam sobie na @ spokojnie bo tym razem nie bolaly mnie sutki, ani brzuch, ani mdlosci nie mialam. Tylko sennosc ogromna mnie ogarniala codziennie ok 17.00, ale to taka ze funkcjonowac nie moglam,

U mnie jest podobnie :pan zielony: brak objawów poza sennością ok 16-17-tej
"nie można przestać pragnąć dziecka, tak samo, jak nie można przestać oddychać"

Obrazek
Awatar użytkownika
Samanta
Mój Dom
Mój Dom

Moja historia: 6 lat "walki z wiatrakami" i mamy MATEUSZKA ur. 11/2008 r. :)))

Postautor: leminka » 27 marca 2008, o 12:02

Hmm u mnie - także brak objawów poza jednym - mega osłabienie :hymm: Bladość, zawroty głowy.
Dopiero gdzieś ok 5w3d zaczęły letko boleć mnie sutki i tak jest do dziś. Znacznie nie napęczniały ale może to złudzenie bo trochę mi się wydłużyły po 15 miesięcznym karmieniu Lucka :dance:
No i mdłości - ale to też dopiero tak pod koniec 5-6 tc... I tak zostaje do dziś - chociaż teraz to już piłka mi z przodu mała wyskoczyła :łoś: a to dopiero 8w2d :ooo:
--
Aleks 21.X.2008r.
Obrazek

Lukas 20.X.2006r.
Obrazek
Aniołki: 9tc... 10.08.2005r. i 8tc... 17.11.2005r --- NOWY ADRES http://lukas2006.bloog.pl/ (hasło dla M-T: dziecko)
Awatar użytkownika
leminka
Gruba ryba
Gruba ryba

Dzieci: Lukasek ur. 20.10.2006r;
Aleks ur. 21.10.2008r.
Leki: Za dużo by pisać
Moja historia: http://lukas2006.bloog.pl/

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nasze starania